عمل لیفت سینه

سینه ها به دلایل مختلفی مانند افزایش سن، نیروی گرانش، تغییرات هورمونی، شیردهی یا اضافه وزن می تواند دچار شل شدگی شود و رو به پایین بیوفتد. از آن جایی که سینه ها نقش مهمی در شکل و فرم بدن خانم ها دارد، این شل شدگی و افتادگی سینه می تواند در اعتماد به نفس خانم ها تاثیرات منفی داشته باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی، انجام عمل لیفت سینه باعث می شود تا پزشک شما سینه ها را به طرف بالا بکشد و فرم ایده آلی به سینه های شما بدهد. عمل لیفت سینه، ماستوپسی نیز نامیده می شود. در این روش، یک جراح پلاستیک سینه ‌های شما را به طرف بالا می‌آورد و به آن‌ها شکل می‌دهد تا ظاهری سفت ‌تر و گردتر به آن‌ ها بدهد. این جراحی همچنین پوست اضافی اطراف سینه شما را برداشته تا عمل شما به نحو احسن پایان گیرد. 

انواع روش‌های لیفت سینه

پزشک لیفت سینه در تهران را به دو روش جراحی و بدون جراحی انجام می‌دهد. در لیفت سینه از طریق جراحی یا ماستوپکسی با برداشتن پوست اضافه سینه‌ها جوان‌تر به نظر می‌رسند اما در روش بدون جراحی، بیمار بیهوش نمی‌شود و برشی هم در سینه ایجاد نمی‌شود. به طور کلی پزشک از روش‌های زیر برای لیفت سینه استفاده می‌کند:

لیفت سینه با نخ

در این روش لیفت سینه در تهران، با استفاده از نخ‌های کوچک خاردار، پوست اطراف سینه بالا کشیده می‌شود. نخ‌ها با استفاده از سوزن زیر پوستی وارد بافت پوست شده و سپس محکم می‌شوند. در مرحله بعدی، نخ‌ها به سمت بالا و استخوان ترقوه کشیده می‌شوند. در این روش هیچ زخم یا برشی در سینه ایجاد نخواهد شد اما باید برای ترمیم نخ‌ها 1 تا 2 سال بعد مراجعه کنید زیرا در این مدت نخ‌ها خود به خود جذب می‌شوند.

اگر تمایل به انجام عمل لیفت سینه در تهران دارید به این سایت مراجعه کنید.

لیفت سینه به روش Caci

در این روش لیفت سینه در تهران، با استفاده از نخ‌های کوچک خاردار، پوست اطراف سینه بالا کشیده می‌شود. نخ‌ها با استفاده از سوزن زیر پوستی وارد بافت پوست شده و سپس محکم می‌شوند. در مرحله بعدی، نخ‌ها به سمت بالا و استخوان ترقوه کشیده می‌شوند. در این روش هیچ زخم یا برشی در سینه ایجاد نخواهد شد اما باید برای ترمیم نخ‌ها 1 تا 2 سال بعد مراجعه کنید زیرا در این مدت نخ‌ها خود به خود جذب می‌شوند.

لیفت سینه با لیزر درمانی

لیزر درمانی باعث می‌شود سلول‌های مرده پوست از طریق اشعه لیزر از بین بروند و پوست برای تولید کلاژن تحریک شود. در این روش برای مشاهده نتایج مطلوب لازم است چند جلسه لیزردرمانی به تشخیص پزشک انجام شود. لازم است این حقیقت را بدانید که رباط‌ها در قفسه سینه مانند رگ‌ها در سایر اندام‌ها نیستند به همین دلیل لیزر درمانی یک روش کاملا موقتی برای لیفت سینه است.

لیفت سینه با ترماژ

روش دیگر برای تحریک پوست سینه و تولید کلاژن استفاده از ترماژ است. در این روش، امواج رادیویی موجب سفت شدن فیبرهای پروتئینی در پوست می‌شوند. دستگاه ترماکول امواج رادیویی را به لایه‌های زیرین پوست ارسال می‌کند. لیفت سینه در تهران با دستگاه ترماکول نیز نیاز به تکرار دارد و معمولا برای رفع افتادگی‌های خفیف استفاده می‌شود. در این روش نتایج درمان بلافاصله مشاهده می‌شود.

لیفت سینه با پلاسما

لیفت سینه با پلاسما یکی از روش‌های نوین است که در آن دستگاه ترماژ روی پوست قرار می‌گیرد و انرژی پلاسمای سرد به لایه‌های پوست فرستاده می‌شود. پلاسمای سرد، پوست را منقبض می‌کند و در نتیجه کلاژن تولید می‌شود. بعد از لیفت سینه با پلاسما تا حدودی نتایج آن قابل مشاهده است اما چند ماه بعد متوجه نتایج اصلی خواهید شد.

لیفت سینه در تهران به روش VBL

در این روش با استفاده از پلاسمای غنی شده از پلاکت، لیفت سینه انجام می‌شود. پلاسما از خون متقاضی لیفت گرفته می‌شود و با ایجاد گردش خون در سینه‌ها چین و چروک در این ناحیه برطرف می‌شود. روش VBL در کنار تزریق پی آر پی به تولید کلاژن، جوانسازی و سفت شدن سینه‌ها کمک می‌کند. لیفت سینه به روش VBL مانند سایر روش‌های لیفت سینه از سوی پزشک متخصص جراحی زیبایی انجام می‌شود و اثر آن پس از چند ماه قابل مشاهده است. این روش تاثیری طولانی مدت دارد اما انجام آن به خانم‌های باردار، شیرده و مبتلا به سرطان سینه توصیه نمی‌شود.

لیفت سینه با تزریق ژل

استفاده از ژل لیفت سینه در تهران نیز یکی دیگر از روش‌های بالا بردن سینه است. ژل‌های لیفت سینه حاوی اسید هیالورونیک هستند و معمولا از دو برند معروف آن یعنی   Juvéderm و Restylane استفاده می‌شود. البته ژل Sculptra نیز برای لیفت سینه استفاده می‌شود که حاوی ماده‌ای به نام پلی‌لاکتیک اسید است که پوست سینه را برای تولید کلاژن تحریک می‌کند. لازم به ذکر است که ژل‌های گفته شده، از FDA برای تزریق در سینه مجوز ندارند.

نتیجه تزریق ژل برای لیفت سینه معمولا چند ماه بعد قابل مشاهده است و به عنوان یکی از روش‌های غیرتهاجمی با عوارض کم برای لیفت سینه شناخته می‌شود اما چون امکان مطالعه در مورد اثربخشی این روش برای مدت طولانی فراهم نیست پزشکان از لیفت سینه با تزریق ژل در کنار سایر روش‌ها استفاده می‌کنند.

لیفت سینه با تزریق بوتاکس

در این روش از سم بوتولونیوم برای لیفت سینه در تهران استفاده می‌شود. این سم، عصب و ماهیچه‌ها را در زیر پوست فلج می‌کند و در اثر حرکت کم‌تر ماهیچه‌ها سطح پوست صاف به نظر می‌رسد. ماندگاری روش بوتاکس برای لیفت سینه حدود 4 ماه است.

لیفت سینه با روش هلالی

در این روش از سم بوتولونیوم برای لیفت سینه در تهران استفاده می‌شود. این سم، عصب و ماهیچه‌ها را در زیر پوست فلج می‌کند و در اثر حرکت کم‌تر ماهیچه‌ها سطح پوست صاف به نظر می‌رسد. ماندگاری روش بوتاکس برای لیفت سینه حدود 4 ماه است.

لیفت سینه با برش دوناتی

در این روش همان‌طور که از اسم آن مشخص است برشی شبیه به دونات در هاله اطراف نوک سینه ایجاد می‌شود و تقریبا بخش زیادی از این قسمت سینه را در برمی‌گیرد. از برش دوناتی وقتی استفاده می‌شود که افتادگی سینه بسیار کم است و پزشک بیشتر قصد اصلاح هاله اطراف نوک سینه را دارد.

لیفت سینه در تهران با برش آب نباتی

در این روش یک برش گرد در اطراف هاله نوک سینه و یک برش عمودی از هاله تا چین سینه ایجاد می‌شود. در این روش پزشک به طور کامل قادر به لیفت سینه خواهد بود و همان نتایجی را به همراه دارد که خانم‌ها به دنبال آن هستند. در لیفت سینه با برش آبنباتی، فرم سینه به طور کامل تغییر می‌کند و بهترین نوع لیفت سینه شناخته می‌شود. اسکار ایجاد شده در اثر برش‌ها نیز با استفاده از پمادهای مخصوص پس از مدتی بسیار کم‌رنگ خواهند شد.

لیفت سینه در تهران با برش لنگری یا T شکل

اگر سینه افتادگی خیلی زیاد داشته باشد لازم است مقدار زیادی از پوست سینه برداشته شود به همین دلیل از برش T شکل استفاده می‌شود. در این روش یک برش در اطراف هاله سینه، برش دیگر از هاله سینه تا چین سینه و برش سوم نیز زیر سینه ایجاد می‌شود. برش سوم بیشترین کاربرد را برای لیفت دارد و برای اشخاصی استفاده می‌شود که سینه آن‌ها با افتادگی بسیار شدید مواجه شده است.

لیفت سینه با طب سوزنی

لیفت سینه در تهران از طریق طب سوزنی روشی قدیمی است و بدون ایجاد برش در سینه انجام می‌شود. تاثیر لیفت سینه در این روش بعد از 15 تا 45 جلسه مشاهده می‌شود و نتیجه آن با توجه به سن و میزان افتادگی سینه متغیر است.

نتایج جراحی لیفت سینه

نتیجه عمل لیفت سینه برای مدت زمان طولانی باقی‌می‌ماند اما دائمی نیست چون فرایند افزایش سن و تاثیر جاذبه زمین را نمی‌توان از بین برد. البته سن بیمار و سلامت او نیز در میزان ماندگاری نتیجه عمل تاثیرگذار است.

تیم ما بسیار مفتخر است که بهترین متخصصان جراحی در این زمینه را در طول فرایند عمل در کنار شما قرار خواهد داد. همین الان با ما تماس بگیرید و یک وقت مشاوره و ویزیت با دکتر ایزدپناه را رزرو نمایید. همچنین در پیج اینستاگرام دکتر کامبیز ایزدپناه می توانید نمونه عمل های ایشان را ببینید.