چند ماه پیش اخبار و شایعاتی پیرامون Project Valley سامسونگ و نمایشگرهای خم‌شدنی ال‌جی و سامسونگ منتشر شده بود. گزارشات جدید نشان می‌دهد که سامسونگ در سال ۲۰۱۷، بالاخره اولین تبلت با نمایشگر خم‌شدنی را روانه‌ی بازار خواهد کرد! در ادامه به جزئیات بیشتر این خبر می‌پردازیم.

فاصله‌ی ما تا نمایشگر شفاف و خم‌شدنی به لطف ال‌جی و سامسونگ یک قدم کمتر شد

فاصله‌ی ما تا نمایشگر شفاف و خم‌شدنی به لطف ال‌جی و سامسونگ یک قدم کمتر شد

نمایشگر شفاف و خم‌شدنی کاربردها و البته جذابیت فراوانی دارد ولیکن تاکنون به مرحله‌ی تولید انبوه و کاربرد در وسایلی مثل گوشی، تبلت و PDA نرسیده که بگوییم فیلم‌های علمی تخیلی، آنچنان هم تخیلی نیستند!

تبلت ۷ اینچی با نمایشگر خم‌شدنی

و حالا پس از چند ماه، نه تنها شایعات به فراموشی سپرده نشده بلکه گزارشات جالب‌تری منتشر شده که نشان می‌دهد سامسونگ در سال آینده، اولین تبلت با نمایشگر تاشو را عرضه می‌کند. دقت کنید که ممکن است نمایشگر خم‌شدنی باشد و مثل لوله، جمع شود و در عین حال ممکن است منظور تا شدن کامل باشد، درست مثل یک مقوا. حالت اول ساده‌تر و واقعی‌تر به نظر می‌رسد، در تصاویر زیر هم نمایشگر با شعاع انحنای کمی جمع شده و لبه‌ی آن حالت تند و تیز ندارد:

تبلت 7 اینچی سامسونگ با نمایشگر خم‌شدنی

تبلت ۷ اینچی سامسونگ با نمایشگر خم‌شدنی

تبلت مورد بحث در حالت جمع شده، یک گوشی ۵ اینچی است. شایعات قبلی به استفاده از تراشه‌ی S620 و S820 کوآلکام اشاره می‌کرد و مقدار رم هم احتمالاً ۳ گیگابایت است.

در هر حال Project Valley سامسونگ پروژه‌ای است که از مدت‌ها پیش آغاز شده و گزارشات نشان می‌دهد که تولید انبوه نمایشگرهای تاشو یا خم‌شدنی، از اواخر ۲۰۱۶ آغاز می‌شود. لذا با معرفی اولین گوشی یا تبلت مجهز به نمایشگر جمع‌شدنی، فاصله‌ی زیادی نداریم.

2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5 (2 نظر، امتیاز: 5٫00 از 5)
برای نظر دادن ابتدا باید ثبت نام کنید.
Loading...
لينک کوتاه:

FacebookTwitterGoogle


بيشتر بخوانيد:

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه روشن "تبلت ۷ اینچی سامسونگ در ۲۰۱۷، با نمایشگر خم‌شدنی به گوشی ۵ اینچی بدل می‌شود!"

اطلاع از
szeus
خواننده

بسیار عالی فقط مشکل جدی که این تبلت های تا شونده دارند محدودیت در خم وجود داره وقتی میبندش یک تبلت نازک به دست نمی اد این به دلیل اینه این نمایشگرهای خمیده تا یه حدی خم رو در وسط میپذیرند تو نمونه های ازمایشگاهی از دوتا پیچ استفاده شد ته بیش از اندازه دو طرف به هم نزدیک نشند

wpDiscuz

تبلیغات

ویژه‌ها

تبلیغات

تبلیغات

×