گلکسی اس۷ با پردازنده‌ی ۸ هسته‌ای اکسینوس در برابر آیفون ۶s Plus با پردازنده‌ی ۲ هسته‌ی A9. رقابت بر سر این این است که هسته‌های توییستر اپل می‌توانند اکسینوس M1 را مغلوب کنند یا ۴ اکسینوس M1 که با نام Mangoose هم شناخته می‌شود، گزینه‌ی جالب‌تری است؟ ببینیم تست سرعت چه نتیجه‌ای دارد.

سرعت توییستر ۱٫۸۴ گیگاهرتز است، سرعت و تعداد، موجب برتری نمی‌شود و لذا باید هسته‌های بزرگ توییستر را جدی گرفت.

ببینیم بررسی سرعت چه نتیجه‌ای دارد، مثل همیشه چندین اپلیکیشن مختلف (۱۴ مورد) اجرا شده و پس از دور اول، یک بار دیگر اپ‌ها اجرا می‌شوند. تماشا کنید:

و نسخه‌ی رزولوشن بالا از یوتیوب:

در دور اول که اجرای سرد اپ‌ها (قبلاً اجرا و در رم بارگذاری نشده‌اند) است، آیفون ۶s Plus حدود ۸ ثانیه سریع‌تر از گلکسی اس۷ اج است و رکورد ۷۲ ثانیه‌ای ثبت کرده است. در دور دوم، اختلاف ۲ ثانیه بیشتر می‌شود و پرچم‌دار سامسونگ، با رکورد ۱۱۵ ثانیه، ۱۰ ثانیه عقب می‌ماند.

رقابت هیجان‌انگیز و نزدیکی است و نشان می‌دهد که ۴ گیگابایت رم و ۴ هسته‌ی قدرتمند با سرعت ۲٫۳ گیگاهرتز، ممکن است در عمل اندکی ضعیف‌تر از ۲ هسته‌ی بزرگ توییستر و ۲ گیگابایت رم باشد.

قبلاً دیدیم که نسخه‌ی اکسینوس گلکسی اس۷ اندکی سریع‌تر از نسخه‌ی کوآلکامی (تراشه‌ی S820) است:

گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج سامسونگ

مقایسه عملکرد گلکسی اس۷ با تراشه‌‎ی اکسینوس ۸۸۹۰ سامسونگ و S820 کوآلکام

گلکسی اس۷ با تراشه‌های اکسینوس ۸۸۹۰ سامسونگ و S820 کوآلکام راهی بازارهای مختلف می‌شود، اما کدام تراشه سریع‌تر عمل می‌کند؟ آیا اجرای مجدد اپلیکیشن‌ها که از اشکالات تاچ‌ویز سامسونگ است، ارتباطی با سخت‌افزار داخلی دارد؟ در ادامه پاسخ دو سوال مهمی که طرح شد را از زبان گویای ویدیو می‌شنویم.

لينک کوتاه:

FacebookTwitterGoogle


بيشتر بخوانيد:

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را بنویسید!

اطلاع از
wpDiscuz

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

×