گلکسی اس۷ و گلکسی اس۷ اج در تست سقوط، غوطه‌ور شدن در آب، چرخش محفظه و برخورد با دیوارها و در نهایت تست خمش شرکت کرده‌اند. در ادامه به تماشای ویدیوی این آزمون‌های دشوار که همگی توسط ربات صورت می‌گیرد، می‌پردازیم.

نتیجه‌ی آزمون زنده ماندن هر دو گوشی است اما متأسفانه صدا برای همیشه مشکل‌دار شده است! گویا اسپیکرها و یا مدارات و تراشه‌های صوتی آسیب دیده‌اند.

آزمون بعدی توسط ربات TumbleBot انجام می‌شود. این ربات محفظه‌ای که گوشی درآن قرار گرفته را با سرعت ۵۰ دور بر دقیقه می‌چرخاند. آزمون سختی است، آیفون ۶s آسیب نمی‌بیند، نمایشگر آیفون ۶s Plus می‌شکند و خرد می‌شود، سطح پشت بدنه‌ی دو پرچم‌دار سامسونگ شدیداً آسیب می‌بیند اما نمایشگر فقط چند ترک کوچک برمی‌دارد.

آزمون بعدی سخت‌ترین مرحله است. تست سقوط. قرار است گوشی‌ها با صورت (نمایشگر) به زمین برسند. گلکسی اس۷ در اولین سقوط آسیب می‌بیند اما اگر از بقل به زمین برخورد کند، در چهارمین برخورد آسیب می‌بیند. گلکسی اس۷ اج نتیجه‌ی بهتری می‌گیرد و در دو برخورد اول (نمایشگر) و ۷ برخورد از بقل، آسیب نمی‌بیند.

آخرین آزمون تست خمش است. گلکسی اس۷ اج با وارد شدن ۱۱۰ پوند (حدود ۵۰ کیلوگرم) نیرو، خم می‌شود و با رسیدن به مرز ۱۷۰ پوند، گوشی کاملاً آسیب می‌بیند، درست نظیر گوشی گلکسی اس۶ اج. گوشی کوچک‌تر سامسونگ، گلکسی اس۷ نیروی ۱۷۰ پوندی را هم تحمل می‌کند و مثل آیفون ۶s اپل است.

تماشا کنید:

و نسخه‌ی رزولوشن بالا از یوتیوب:

لينک کوتاه:

FacebookTwitterGoogle


بيشتر بخوانيد:

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را بنویسید!

اطلاع از
wpDiscuz

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

×