همه ی نوشته ها در: عینک هوشمند

دیشب بالاخره دومین نسخه‌ی سیستم عامل سبک اپل واچ معرفی شد. در ادامه با watchOS 2 و تغییراتی که نسبت به واچ‌او‌اس اصلی ایجاد شده و دیگر تغییرات ظاهری اپل واچ آشنا می‌شویم.

اپل چندی پیش اعلام کرده بود که بروزرسانی اساسی برای سیستم عامل اپل واچ منتشر خواهد کرد و دیشب مشخص شد که این بروزرسانی چیزی جز دومین نسخه‌ی واچ‌او‌اس نیست. واچ‌اواس ۲ به صورت رایگان عرضه می‌شود و چهارشنبه‌ی بعدی زمان انتشار رسمی آن است.

واچ‌او‌اس ۲ موجب اجرای سریع‌تر اپلیکیشن‌ها می‌شود و ویژگی‌های مهم دیگری هم دارد. از جمله تغییرات می‌توان به پوسته‌های جدید ساعت، قابلیت‌های ارتباطی بیشتر و Digital Touch با قابلیت ترسیم طرح‌های رنگی اشاره کرد.

اپل تغییراتی در خارج از محدوده‌ی نرم‌افزار هم صورت داده که به بند ساعت و رنگ ساعت مربوط می‌شود:

ادامه‌ی مطلب …

FacebookTwitterGoogle


زمانی که سونی عینک هوشمند خود را معرفی کرد، منقدین به آینده‌ی آن امیدوار نبودند. واقعیت افزوده به سبک گوگل گلس تاکنون توفیق چندانی نداشته اما سونی SmartEyeglass را از امروز در ۱۰ کشور مختلف عرضه می‌کند تا شانسش را امتحان کند.

ادامه‌ی مطلب …

FacebookTwitterGoogle


سونی ماژول نمایشگر کوچک و سبکی طراحی کرده که روی هر عینکی نصب می‌شود و آن را به عینک هوشمندی مثل گوگل گلس تبدیل می‌کند. در ادامه با SmartEyeGlass Attach سونی بیشتر آشنا می‌شویم.

ادامه‌ی مطلب …

FacebookTwitterGoogle


 در تصاویر جدیدی که از پتنت‌های مربوط به Google Glass به دست آمد، اندازه‌ی قطعات گوگل گلس کوچک‌تر شده است و برخی بخش‌ها حذف شده‌اند. در ادامه به بررسی جزئیات بیشتر در این مورد می‌پردازیم. ادامه‌ی مطلب …

FacebookTwitterGoogle


گوگل گلس به نوعی اولین عینک هوشمندی است که برای استفاده‌ی عمومی و تولید انبوه طراحی شده است. در نسخه‌ی بعدی این عینک جالب قرار است از تراشه‌ی اینتلی استفاده شود. ادامه‌ی مطلب …

FacebookTwitterGoogle


تبلیغات

ویژه‌ها

تبلیغات

تبلیغات

×