راهنمای خرید پردازنده (CPU) بر اساس قیمت شامل بهترین پردازنده‌ها برای بازی و کاربردهای معمولی می‌شود و خلاصه‌ای از نتیجه‌ی بنچ‌مارک‌ها و تست‌های مختلف است. ببینیم این ماه چه تغییراتی در بازار رخ داده و خرید کدام پردازنده‌ها مقرون به صرفه‌تر است.

چند ماه پیش اولین راهنمای خرید پردازنده برای کاربردهای عمومی و بازی را برایتان تهیه کردم:

راهنمای خرید پردازنده بر اساس قیمت

راهنمای خرید پردازنده (CPU) بر اساس قیمت، مقایسه‌ی بهترین پردازنده‌ها مرداد ۹۳

راهنمای خرید پردازنده (CPU) بر اساس قیمت شامل بهترین پردازنده‌ها برای بازی و کاربردهای معمولی می‌شود و خلاصه‌ای از نتیجه‌ی بنچ‌مارک‌ها و تست‌های مختلف است.

در ماه‌های اخیر پردازنده‌های موجود در بازار تغییر چندانی نداشتند و در حقیقت خیلی‌ها هنوز هم منتظر نسل بعدی پردازنده‌های اینتل یعنی برودول و حتی اسکای‌لیک هستند. اسکای‌لیک در اولین بنچ‌مارک‌های فاش شده به نظر گزینه‌ی جالبی است و مادربوردهای آن هم از نظر تعداد و تنوع پورت‌ها بسیار عالی است. به همین جهت با وجود تغییرات قیمت راهنمای خرید جدیدی تهیه نکردم.

پردازنده‌های اینتل

اولین بنچ‌مارک‌های Core i7-6700K نشان از برتری قابل توجه اسکای‌لیک دارد

اولین بنچ‌مارک‌های پردازنده‌های سری ۶ اینتل: بنچ‌مارک Core i7-6700K از برتری قابل توجه اسکای‌لیک نسبت به هسول و هسول رفرش خبر می‌دهد.

Guard3D راهنمای خرید پردازنده برای کاربری‌های عمومی و البته با تأکید بر بازی‌های کامپیوتری را بروز کرده که توجه شما را به آن جلب می‌کنم:

راهنمای خرید | بهترین پردازنده برای بازی از نظر قیمت: اردیبهشت سال ۱۳۹۴

لينک کوتاه:

FacebookTwitterGoogle


بيشتر بخوانيد:

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را بنویسید!

اطلاع از
wpDiscuz

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

×