کورسیر در نمایشگاه CES 2016 پاور ساپلای‌های جدیدی برای مادربوردهایی در کلاس ابعادی SFX رونمایی کرده است. قبلاً در کیس گیمینگ Bulldog از همین سری استفاده شده بود و حال پاورها به صورت مجزا نیز وارد بازار می‌شوند. در ادامه به مشخصات این گروه می‌پردازم.

کورسیر یکی از تولیدکنندگان بزرگ پاور است و مرتباً محصولات جدید معرفی می‌کند. مدل SF600 پاور ساپلای جدید کورسیر است که قبلاً در کیس گیمینگ ۴K کورسیر به اسم Bulldog به کار رفته بود. این پاور ساپلای برای تغذیه کردن مادربوردهای بسیار کوچک که با نام Small Form Factor یا SFX شناخته می‌شوند، کاربرد دارد و کاملاً ماژولار است؛ لذا هر یک از کابل‌های اضافی را می‌توان جدا کرد و کنار گذاشت تا محیط کیس کوچک، کمی خلوت شود.

Bulldog را قبلاً در کامپیوتکس ۲۰۱۵ دیده بودیم:

کیس گیمینگ Bulldog کورسیر

کیس گیمینگ Bulldog کورسیر

به جز پاور SF600 که مدلی ۶۰۰ واتی است، مدل ارزان‌تر SF450 نیز معرفی شده است. با SF600 می‌توان دو کارت گرافیک رده‌اول را تغذیه کرد، به شرطی که توان مصرفی بسیار بالا نباشد، به عنوان مثال GTX 980 که کمتر از ۲۰۰ وات نیاز دارد؛ اما SF450 برای سیستمی متشکل از یک کارت گرافیک و پردازنده کاربرد دارد.

دو پاور ساپلای جدید کورسیر به ترتیب ۱۲۰ و ۹۰ دلار قیمت دارند و از ماه فوریه‌ی ۲۰۱۶ وارد بازار آمریکا و انگلستان خواهند شد. کورسیر ضمانت ۷ ساله برای این پاورها ارایه کرده و در آنها فقط از خازن‌های ژاپنی و قطعات مرغوب استفاده شده است.

لينک کوتاه:

FacebookTwitterGoogle


بيشتر بخوانيد:

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را بنویسید!

اطلاع از
wpDiscuz

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

×