کمپانی Razer با تجهیزات ویژه‌ی بازی شناخته می‌شود ولیکن امروز یک ستون صوتی جالب به نام Leviathan رونمایی کرده که به بررسی آن می‌پردازم. ستون صوتی یا همان ساوند بار جدیدی که رِیزِر معرفی کرده، Leviathan نام دارد. لِوایِثِن مثل سیستم‌های صوتی ۵٫۱ یا ۷٫۱ کاناله‌ی واقعی نیست اما صدای مجازی سراند ۵٫۱ کاناله ایجاد می‌کند. در واقع فرقی نمی‌کند که ورودی استریو باشد یا ۵٫۱، لوایثن با تکنولوژی دالبی مجازی، آن را به صورت ۵٫۱ شبیه‌سازی و پخش می‌کند. لوایثن صدای دالبی پرولوجیک ۲ و دالبی دیجیتال را پشتیبانی می‌کند. توان موثر صدای آن ۳۰ وات و پاسخ فرکانسی … ادامه‌…

ستون صوتی یا همان ساوند بار جدیدی که رِیزِر معرفی کرده، Leviathan نام دارد. لِوایِثِن مثل سیستم‌های صوتی ۵٫۱ یا ۷٫۱ کاناله‌ی واقعی نیست اما صدای مجازی سراند ۵٫۱ کاناله ایجاد می‌کند. در واقع فرقی نمی‌کند که ورودی استریو باشد یا ۵٫۱، لوایثن با تکنولوژی دالبی مجازی، آن را به صورت ۵٫۱ شبیه‌سازی و پخش می‌کند.

لوایثن صدای دالبی پرولوجیک ۲ و دالبی دیجیتال را پشتیبانی می‌کند. توان موثر صدای آن ۳۰ وات و پاسخ فرکانسی آن بین ۱۸۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز است.

در این ستون صوتی از ۴ درایور استفاده شده است. دو توییتر با قطر ۰٫۷۴ اینچ برای صداهای فرکانس بالا و دو درایور ۲٫۵ اینچی فول‌رنج برای عموم صداها. ساب‌ووفر ۳۰ واتی که جهت آن به سمت پایین است، تکمیل کننده‌ی ترکیب اصوات که محدوده‌ی پاسخ فرکانس آن ۲۰ هرتز تا ۱۸۰ هرتز است.

ساب‌ووفر محدوده‌ی صداهای بم با فرکانس ۲۰ تا ۱۸۰ هرتز را پوشش می‌دهد و بقیه‌ی درایورها، صداهای ۱۸۰ هرتزی تا ۲۰ کیلوهرتزی را پخش می‌کنند.

در تصویر زیر اجزای داخلی ستون صوتی لوایثن را مشاهده می‌کنید:

اجزای داخلی ستون صوتی Leviathan ریزر

اجزای داخلی ستون صوتی Leviathan ریزر

لوایثن دارای سه نوع ورودی آنالوگ، آپتیکال و بلوتوث ۴٫۰ است. ریزر برای افزایش کیفیت استریم موسیقی از طریق بلوتوث ۴٫۰ و در واقع پروتکل A2DP، از کدک صوتی aptX نیز پشتیبانی کرده است که عملاً کیفیت صدا را تا حدی افزایش می‌دهد که نمی‌توان فرق آن را با اتصال با‌سیم و کیفیت کامل متوجه شد.

برای جفت‌شدن سریع ابزارهای بلوتوثی هم از NFC بهره گرفته که سرعت کار را افزایش می‌دهد.

این ستون صوتی را می‌توان در زوایای ۰، ۱۵ و ۱۸ درجه‌ای قرار داد که برای استفاده در فضای کم و شرایط مختلف، ایده‌آل است. ریزر طراحی ستون صوتی لوایثن را با این هدف انجام داده که بتوان در کنار هر مانیتور و تلویزیونی از آن استفاده کرد.

ستون صوتی ریزر لوایثن برای کاربرد در هر موقعیتی

ستون صوتی ریزر لوایثن برای کاربرد در هر موقعیتی

قیمت محصول ۱۹۹ دلار اعلام شده و زمان عرضه‌ی آن نیز ماه بعدی میلادی یا در واقع هفته‌ی بعدی است.

1 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 51 vote, average: 5٫00 out of 5 (1 نظر، امتیاز: 5٫00 از 5)
برای نظر دادن ابتدا باید ثبت نام کنید.
Loading...
لينک کوتاه:

FacebookTwitterGoogle


بيشتر بخوانيد:

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را بنویسید!

اطلاع از
wpDiscuz

تبلیغات

ویژه‌ها

تبلیغات

تبلیغات

×