یکی از گجت‌هایی که ال‌جی در کنار گوشی ال‌جی جی۵ معرفی کرده، LG 360 VR است، هدست واقعیت مجازی ال‌جی که رزولوشن پایین‌تری نسبت به رقبای مطرح مثل آکیولس ریفت دارد. در ادامه به مشخصات نمایشگر پوشیدنی LG 360 VR می‌پردازم.

قبلاً ال‌جی قاب پلاستیکی برای تبدیل گوشی به نمایشگر واقعیت مجازی معرفی کرده بود، محصولی درست شبیه مقوای گوگل اما از جنس پلاستیک. این بار ال‌جی واقعیت مجازی را کاملاً جدی گرفته و هدستی به اسم LG 360 VR معرفی کرده است.

مقوای گوگل به پلاستیک ال‌جی تبدیل می‌شود، جی3 را به نمایشگر واقعیت مجازی تبدیل کنید

مقوای گوگل به پلاستیک ال‌جی تبدیل می‌شود، جی۳ را به نمایشگر واقعیت مجازی تبدیل کنید

عینک مقوایی گوگل برای تبدیل گوشی‌ها به نمایشگر واقعیت مجازی از جمله خلاقیت‌های گوگل است که خیلی هم ارزان تمام می‌شود! حال ال‌جی نسخه‌ی پلاستیکی Google Cardboard را برای G3 می‌سازد.

هدست واقعیت مجازی LG 360 VR دو نمایشگر ۱٫۸۸ اینچی با رزولوشن ۹۶۰ در ۷۲۰ پیکسل دارد و با پلتفرم مقوای گوگل (اپ‌ها و بازی‌های آن) و ویدیوهای ۳۶۰ درجه‌ای یوتیوب سازگار است.

هدست واقعیت مجازی LG 360 VR

هدست واقعیت مجازی LG 360 VR

تراکم پیکسلی نمایشگر به کار رفته، ۶۳۹ پیکسل بر اینچ است اما با توجه به نزدیک بودن چشم، رزولوشن زاویه‌ی بسیار بالایی ندارد. ال‌جی می‌گوید استفاده از LG 360 VR مثل آن است که در فاصله‌ی ۲ متری یک تلویزیون ۱۳۰ اینچی نشسته باشیم و البت به رزولوشن تلویزیون اشاره نشده چرا که هدف ال‌جی توصیف زاویه دید نمایشگر است.

هدست واقعیت مجازی LG 360 VR

هدست واقعیت مجازی LG 360 VR

LG 360 VR قرار است در بهاری که پیش رو داریم، وارد بازار شود. متأسفانه قیمت محصول اعلام نشده است.

لينک کوتاه:

FacebookTwitterGoogle


بيشتر بخوانيد:

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را بنویسید!

اطلاع از
wpDiscuz

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

×