استیل‌سریز یکی دیگر از کیبوردهای گیمینگ خود را معرفی کرد. SteelSeries Apex M500 کیبورد مکانیکی جدیدی است که از کلیدهای قرمز Cherry MX بهره می‌برد و به عبارتی دیگر کم‌صداست. طراحی مقاوم و بادوام، نور پس‌زمینه‌ی آبی و تکنولوژی Anti-Ghosting برای کارکرد هم‌زمان کلیدها، در این کیبورد ۱۰۰ دلاری پیاده‌سازی شده است.

su_row]

کیبورد مکانیکی Apex M500 طراحی جمع‌وجوری دارد و کیفیت ساخت آن مثل دیگر محصولات استیل‌سریز، بالاست. کلیدهای قرمز Cherry MX هم برای ۵۰ میلیون بار رفت و برگشت طراحی شده‌اند و سال‌ها با گیمر همراه خواهد بود. البته کاربری این کیبورد به گیمرها محدود نمی‌شود. حساسیت بالا و راحتی کار با کلیدها، چیزی است که در دیگر کاربردها هم موردنیاز است. همان‌طور که در دانش‌نامه‌ی اینتوتک مطرح شد، این کلیدها فیدبک کلیک ندارند و لذا بسیار کم‌‎صدا هستند.

کلید مکانیکی قرمز Cherry MX بدون فیدبک کلیک و بسیار کم‌صدا

کلید مکانیکی قرمز Cherry MX بدون فیدبک کلیک و بسیار کم‌صدا

[/su_row]

نرم‌افزار SteelSeries Engine برای انجام تنظیمات کیبورد طراحی شده، می‌توان برای کلیدها برنامه و ماکرو مشخصی تعریف کرد تا چندین دستور را سریعاً اجرا کنند.

استیل‌سریز سه جایگاه عبور کابل در نظر گرفته تا کابل ارتباطی دست‌وپاگیر نشود. همان‌طور که در ابتدا اشاره شد، تکنولوژی Anti-Ghosting برای هر ۱۰۴ کلید فعال شده و به عبارت دیگر می‌توان تمام کلیدها را هم‌زمان استفاده کرد و خللی در عملکرد هیچ یک ایجاد نمی‌شود.

قیمت کیبورد ۱۰۰ دلار و در اروپا ۱۲۰ یورو است. طبعاً در بازار سایر کشورها، عدد متفاوتی اعلام می‌شود.

لينک کوتاه:

FacebookTwitterGoogle


بيشتر بخوانيد:

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را بنویسید!

اطلاع از
wpDiscuz

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

×