مقدمه

وب‌سایت اینتوتک در درجه‌ی اول رسانه‌ای آموزشی و تحلیلی است که تمرکز اصلی آن در حوزه‌ی کامپیوتر، دوربین و در کنار آن گجت‌های الکترونیکی و موضوعات نرم‌افزاری است. تلاش بر این است که مطالب اینتوتک از نظر کیفی عالی باشند و اینکه چگونه است و خواهد بود، به نظر مخاطب بستگی دارد.

در حال حاضر اینتوتک ماهانه پذیرای بیش از ۲۰ هزار بازدیدکننده‌ی یکتا (غیر تکراری) است و کیفیت مطالب به گونه‌ای است که ایرانیان عزیز پاسخ سوالات بسیاری را در این وبگاه پارسی دریافت می‌کنند. به همین جهت تبلیغات در اینتوتک تأثیرپذیری بالایی دارد. توجه کنید که در وب پارسی معمولاً بازدید را به جای بازدیدکننده و تعداد بازدید از صفحات را به جای بازدید ذکر می‌کنند؛ ممکن است کاربر با یک IP خاص، چندین بار در روز و همین‌طور چندین روز در ماه، به وب‌سایت مراجعه کند و به این ترتیب بازدید به مراتب بیشتر از بازدیدکننده‌ی یکتا خواهد بود. در حقیقت Unique Visitor یا تعداد IPهای مراجعه کننده به وب‌سایت که نشان‌دهنده‌ی تعداد افراد است، به روشنی ذکر نمی‌شود. آمار ذکر شده قابل ارایه است.

اینتوتک برای تأمین هزینه‌های خود بخشی از ظاهر سایت را به بنرهای تبلیغاتی اختصاص داده است و با توجه به اهداف از پیش تعیین شده، شرایط خاصی برای نمایش بنرهای تبلیغاتی در نظر می‌گیرد که شامل موارد زیر است:

  • در قبال صحت و سقم محتوای بنر مسئولیتی متوجه اینتوتک نیست.
  • این وب سایت صرفاً رسانه‌ای برای اطلاع‌رسانی نیست بلکه ارتقای سطح فکری و علمی مخاطب و مسلماً نویسندگان آن در درجه‌ی اول اهمیت است و از این رو در پذیرش یا رد بنرهای پیشنهادی مختار است.
  • حجم بنرهای تبلیغاتی بسته به ابعاد حداکثر ۳۰ تا ۷۰ کیلوبایت می‌تواند باشد.
  • بنرهای فلش یا گیف که حالت چشمک‌زن دارند و با سرعت بالایی مزاحم خواننده می‌شوند، پذیرفتنی نیست ولیکن در صورت پایین آوردن سرعت، قابل قبول است.

هزینه‌ی تبلیغات

بنرهای تبلیغاتی در حال حاضر شامل ابعاد استاندارد زیر می‌شود؛ دقت کنید که در صفحه مطالب، موقعیت D قبل از بخش نظرات است.

بنرهای ۳۰۰ در ۲۵۰، ۲۴۰ در ۲۴۰ در ساید بار بزرگ سمت چپ و بنرهای ۱۲۰ در ۲۴۰ و ۱۲۵ در ۱۲۵ در سایدبار کوچک سمت چپ قرار می‌گیرد.

بنر ۷۲۸ در ۹۰ پیکسلی نیز در انتهای صفحات اصلی و همین‌طور انتهای مطالب و قبل از بخش نظرات قرار می‌گیرد. تا اطلاع ثانوی بنری در بخش بالای وب‌سایت قرار نمی‌گیرد.

موقعیت بنرها

موقعیت بنرها

هزینه‌ی قرار دادن بنرها به صورت ماهیانه به صورت زیر است:

  • بنر ۳۰۰ در ۲۵۰ در سایدبار (ستون عریض سمت چپ): ۱۰۰ هزار تومان
  • بنر ۱۲۰ در ۲۴۰ سایدبار (ستون باریک سمت چپ): ۵۰ هزار تومان
  • بنر ۷۲۸ در ۹۰ انتهای صفحات: ۱۰۰ هزار تومان

برای اطلاعات بیشتر با ایمیل alireza1411@gmail.com مکاتبه کنید.

×